דבר ראש המועצה לראש השנה

דבר ראש המועצה לראש השנה (הגדל)

תושבים יקרים שלום וברכה,

 

"זכור הגיוננו ותן לנו חנינה, קיימנו לחיים טובים בזה ראש השנה".

 

ברגעים הללו בהן שנה עומדת לחלוף תוך שהיא מפנה את מקומה לשנה החדשה, עוברת בכולנו תחושת רטט עם רצון עמוק להתחדש, להשתפר ולהמשיך להתקדם בשנה החדשה הבאה עלינו לטובה.

 

סיומה של שנה מביא אותנו למחשבות על מה הספקנו, מה לא נעשה ומה היינו רוצים לשפר ולהעצים לקראת השנה החדשה. תחושות אישיות אלה הינן תחושות שיכולות וצריכות לעבור על כולנו כקהילה.

 

קהילת קרית ארבע חברון העומדת בסוף שנת תשע"ד היא קהילה מגוונת, איכותית ובעלת רוח מיוחדת שקשורה למקום הזה ויונקת את כוחה מהאבות והאימהות, מזיכרון העבר ובעיקר מבניית העתיד. כמי שקיבל לידיו את הזכות האדירה להוביל את עיר האבות ולנצח על תזמורת העשייה והצמיחה במועצה, אני מבקש בערב ראש השנה התשע"ה לאחל לכולנו שנזכה למלא את השנה החדשה בתוכן חיובי, ושנשכיל כולנו לחזק ולהעצים את הקהילה באכפתיות, בתחושת נתינה בהתמסרות לכלל ובגאוות היחידה של החיים בעיר האבות.

 

תושבים יקרים, אני מתפלל יחד עמכם ששנת השמיטה המתחדשת עלינו, תזכיר לנו שכולנו שווים וכולנו יונקים ומקבלים את כוחותינו מריבון עולם שמעניק, נותן וגומל חסד ללא הרף עם כולנו. לאחר הקיץ המורכב, מלא הקושי והעוצמה שעבר על מדינת ישראל בכלל ועל תושבי הקריה בפרט, מוטל עלינו למלא את השנה המתקרבת בבניין, יצירה, קידום פרויקטים ופיתוח רחב היקף, שהוא אחת הערובות המרכזיות להמשך חיינו כאן בין הרי חברון.

 

משפחת קרית ארבע חברון תמשיך בשנה הבאה עלינו לטובה, להוציא מכוחה ולהקרין את כל הטוב הטמון בה, ובע"ה נדע ונשכיל לגדול, לצמוח ולהתפתח כמשפחה אוהבת ומחוברת, המעניקה אור וטוב לכל העולם, בדיוק כפי שאבותינו ואימותינו התוו לנו כאן בערש חיי האומה.

 

שנה טובה ומתוקה לכל בית קרית ארבע חברון.

 

שלכם,

מלאכי לוינגר,

ראש המועצהעבור לתוכן העמוד