צועדים בעיר האבות

צועדים בעיר האבות (הגדל)

יום הספורט העממי הבינלאומי צוין אתמול (ד') בקריית ארבע חברון בצעידה משותפת המיועדת לכלל תושבי המועצה בכל הגילאים, במטרה לעודד פעילות גופנית כחלק מאורח חיים פעיל ולעידוד תרבות הספורט בישראל.

את יום הספורט העממי החלו בקרית ארבע חברון כבר בשעה 8 בבוקר, כאשר עובדי המועצה והמתנ"ס פתחו את היום בהליכה ספורטיבית במסלול של שלושה קילומטרים.

בהמשך היום, התקיימה פעילות בבתי הספר. תלמידי הקריה יצאו להליכה משותפת במסלול של 700 מטרים. בהליכה הושם דגש לתלמידים כי מטרתה היא לשפר את מצב הרוח תוך מתן דגש על קיום פעילות גופנית ואורח חיים בריא.

שיאו של היום נערך בשעות הערב כאשר בשעה 18:00 התכנסו תושבי הקריה להליכה משותפת בסימן "קום והתהלך בעיר האבות". ההליכה כללה ילדים, בני נוער ומבוגרים. בין המשתתפים הוגרלו פרסים. ההליכה יצאה מרחבת המעוצה, דרך פארק כהנא ואשמורת יצחק, עד לשביל הביטחון וחזרה לרחבת המועצה. סך הכל הליכה של שלושה קילומטרים.

מלאכי לוינגר, ראש מועצת קרית ארבע חברון: "הפעילות התקיימה במסגרת קידום הפעילות הגופנית ובדגש על ספורט עממי. מטרתנו היא להגביר את המודעות לספורט שיוביל לשיפור באיכות החיים של כולנו".

 

 

 עבור לתוכן העמוד