סוגרים שנת לימודים

סוגרים שנת לימודים (הגדל)

אנו מסכמים שנת לימודים פורייה, שעסקה בפיתוח ובמיצוי הכישרונות של כל תלמיד. כחלק מכך, זכינו בחודש האחרון לציין את שבוע החינוך במסגרתו אירח היכל התרבות של קרית ארבע חברון את כנס המקהלות ותזמורות של מחוז ירושלים, את חידון התנ"ך הארצי לאולפנות, וכן את יריד המדע האזורי להתנסויות מדעיות בהובלות מרכז פסגה ותלמידי מרכז פסגות לתלמידים מצטיינים.

 

כמו כן, במהלך החודש האחרון בוצעו סיורים לימודיים משמעותיים, כאשר תלמידי הכיתות הבוגרות העבירו את הפעילות לתלמידי הכיתות הנמוכות יותר וכן בוצעו סיורים מותאמים לתלמידי החינוך המיוחד. לכל פעילויות האלו מטרה אחת - העצמת הכישרונות של כל ילד ומיצוי יכולותיו בצורה המיטבית ביותר.

 

לקראת היציאה לחופש הגדול הוכנה והועברה למוסדות החינוך תכנית לימודית על בטיחות בדרכים, במהלכה התלמידים למדו ותרגלו מצבים שונים להימנעות מסכנות.

 

בשבוע האחרון ובשבוע הבא צוינו ויצוינו מסיבות הסיום במוסדות החינוך, כאשר כל אחת מהן נחגגת עם פעילויות ערכיות לעידוד החיבור הרגשי והאישי של התלמיד לבית הספר, ולקהילה כולה. כך לדוגמה, התקיים טיול משפחות של ממ"ד חברון בנות, אשר כלל מופע וטקס לחנוכת הספרייה לזכרה של המורה דינה לוונטל ז"ל. בפעילות זו השתתפו למעלה מ- 900 תלמידים, הורים וחברי הצוות החינוכי של בית הספר. יישר כוח למנהל בית ספר, לצוות החינוכי וכן למחלקות קהילה, שפ"ע, חינוך וחברה, שפעלו יחד בשבילי עיר האבות לארגון חגיגה גדולה זו לכבודה של ארץ ישראל ולזכרה של המורה האהובה דינה לוונטל ז"ל שלימדה וחינכה מאות מילדי הקריה במשך 30 שנה.

 

מנהל אגף חינוך וחברה במועצה, אבי שושן, מבקש לברך את היוצאים לחופשה ומציין: "אני מברך את תלמידינו שידעו מחד ליישם את כל מה שספגו במהלך הלימודים ומאידך ידעו לשמור על בריאותם ולחזור לשנת הלימודים הבאה בכוחות מחודשים".



עבור לתוכן העמוד